KMO-zone De Hutten, Berlaar
Bouwen aan een mooie toekomst
De gloednieuwe KMO-zone De Hutten langs de Aarschotsebaan (N10) in Berlaar krijgt verder vorm. Samen met de gemeente Berlaar streeft IGEMO als ontwikkelaar naar een duurzame ontwikkeling met aandacht voor water, natuur en mobiliteit. Het bedrijventerrein bestaat uit 28 loten van 680 tot 3950 m² bebouwbare oppervlakte.
Ontdek op deze pagina alle informatie over de nog beschikbare percelen, prijzen, nuttige documenten,… en stel je kandidaat!
Doe de duurzaamheidscheck
Duurzaamheid, dat zit in het DNA van IGEMO. Daarom geven we bij de ontwikkeling van deze KMO-zone extra aandacht aan een ecologische en groene toekomst. Zo is er aandacht voor het ruimtegebruik, de gebruikte materialen, energie, water, gezondheid, afval, mobiliteit,… Via onderstaande duurzaamheidscheck weet je als potentiële koper waar je op dient te letten bij jouw kandidatuur.
Herbeleef de presentatie gegevens tijdens de infoavond van 30 april 2024 hier.
